חפש

מטבחים מעוצבים

 

 

 

מטבחים מעוצבים

 

 

עיצוב בית זו לא משימה קלה בכלל, תמיד יש את הוויכוחים לגבי הרצפה, המשקופים והדלתות אך המטבח הוא בדרך כלל המקום שאותו מעצב מי שישתמש בו הכי הרבה. קטלוגים רבים לעיצוב מציגים את המטבח כמקום נקי כאילו אף אדם לא דרך שם אך המטבח הוא מקום שהוא נמצאים בני הבית בהכנת הארוחות המשפחתיות. אל תנסו לחקות את הקטלוגים כיוון שהחלל שעומד ברשותכם הוא לא בהכרח החלל שהיה בצילומים.

 

הדבר החשוב ביותר שעליכם לקחת בחשבון כאשר אתם מעצבים את המטבח שלכם הוא עניין הנוחות. המטבח צריך להיות מועיל ונוח מאשר יפה ומעוצב. בסופו של דבר, שימושו של המטבח הוא כדי לשרת אתכם ושאתם תוכלו להכין אוכל בצורה הנוחה ביותר. אנשים רבים שוכחים מעניין הנוחות ולכן הם מעצבים מטבח לפי אופנה ולאחר מכן צריכים להשתמש במטבח שאינו נוח להם. לפני שאתם רצים אל החנות, תבדקו בבית איך הייתם רוצים שהמטבח שלכם יראה, איך הוא יהיה ממוקם. למשל, אם הייתם רוצים שהכיור יהיה מול החלון.

 

אם אינכם טובים בעיצוב או שמא אתם חוששים לטעות, יש חברות רבות שמציעות ייעוץ עם מעצבים המתמחים בנושא עיצוב מטבח מעוצב, תוכלו לגשת לשם ולספר להם מה הייתם רוצים. בהחלט חשוב שתהיו מדויקים גם בפרטים הקטנים כיוון שהמעצבים לא ראו את הבית שלכם, לא ראו את הסגנון שבו הוא מעוצב ולכן הם עדיין לא מכירים את טעמכם האישי. בהחלט כדאי להביא את התכניות של הבית וכך תוכלו להתייעץ עם המעצבים איך למקם את המטבח, באיזה גודל מומלץ שהמטבח יהיה ואיפה כדי למקם את פינת האוכל המשפחתית. דבר חשוב נוסף לעיצוב המטבח הוא שאל תלכו לפי טרנדים, אופנה היא דבר נהדר אך חולף וכאשר תרכשו מטבח על פי טרנד שלא התחברתם אליו במאה אחוז אלא קניתם אותו כדי להיראות מעודכנים, תישארו עם מטבח שאתם לא אוהבים וזה בהחלט יכול לגרור אתכם להוצאות כספיות די גדולות.

 

מטבחים מעוצבים לפי טעמכם האישי ולפי תחושת הבטן שלכם, זכרו שהמטבח צריך להיות שימושי ונוח בעבורכם ולא להיות מוצג בקטלוג. דבר נוסף שלא כדי לשכוח הוא ליהנות, תיהנו מעיצוב הבית ועיצוב המטבח אלה בהחלט תהליכים מעניינים ומהנים. בהצלחה.